Upozornění: Informace jsou čerpány z jiných zdrojů. Je možné, že některé již nejsou aktuální, protože článek byl vytvořen v minulosti. Ověřte si prosím údaje i na jiných místech.

ČSOB Autopůjčka

Článek ze dne 11.12.2014

Jak financovat nový automobil? Bez auta se dnes málokdo obejde a jednou za čas se zkrátka nové pořídit musí. Pokud nemáte na účtu dostatek peněz, můžete k financování vozu za výhodnějších podmínek využít ČSOB Autopůjčku.

Vaše žádost bude vyhodnocena v co nejkratším možném čase, aby se koupě příliš neprotahovala. V čem je tato půjčka jiná než ostatní, a co budete k jejímu získání potřebovat?Úvěr na nový i ojetý automobil

Především je nutno podotknout, že ČSOB Autopůjčku lze využít jak na nový, tak i na ojetý vůz. Jde o účelový úvěr, a ty jsou typické nižší úrokovou sazbou. Výhodný úrok se navíc po celou dobu trvání úvěru nemění. Co vás určitě potěší, je bonus v podobě nulových poplatků za sjednání a vedení půjčky.

Půjčka na dosah ruky

Proces získání ČSOB Autopůjčky je poměrně jednoduchý. Stačí navštívit kamennou pobočku ČSOB, na místě vyplnit formulář se žádostí a předložit dva doklady totožnosti. Vaše žádost bude posouzena okamžitě, a v případě schválení obdržíte potvrzení. Pokud by vám půjčka schválena nebyla, banka se vám bude snažit předložit jinou nabídku, která by mohla vašim záměrům pomoci. Předschválení úvěru proběhne do 24 hodin a vy získáte 2 měsíce na to, abyste si vybrali své nové auto.

Parametry Autopůjčky

Co je potřeba o této půjčce vědět? Její minimální výše je 100 000 Kč, splatnost trvá 1 rok až 6 let. Financovat díky ní můžete buďto nový automobil, nebo ojetý do 5 let stáří. Za příznivé ceny můžete získat u ČSOB i havarijní pojištění nebo povinné ručení.

Na co si dát pozor

U ČSOB si budete muset zřídit účet, z něhož budete hradit splátky. Peníze vám budou poslány na účet až na základě dokladu o koupi vozu, kterým může být nejen kupní smlouva, ale i faktura za rezervaci. ČSOB Autopůjčka v žádném případě neslouží k refinancování starých půjček, nedá se sjednat online, vždy musíte na pobočku, a nejsou u ní možné mimořádné splátky.

© 2013 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.