Rychlé SMS půjčky bez registru

Rychlá SMS půjčka bez registru

V oblasti SMS půjčkek neboli rychlých půjček do výplaty dnes už působí celá řada nebankovních institucí. Vedle asi nejznámější společnosti Ferratum jsou to kupříkladu CreditOn, Kredia, ViaSMS, Credit-Money a další. Některé z nich poskytují půjčky i žadatelům, kteří mají zápis v registrech dlužníků. Jaké jsou podmínky těchto rychlých SMS půjček bez registru a na co je potřeba dát si pozor?

Půjčky i se zápisem v registrech

Dostat se do registru dlužníků - to se může stát v podstatě každému. Stačí jedna nebo dvě opožděné splátky úvěru nebo třeba opožděná platba za mobil. Se zápisem v registru dlužníků je získání půjčky mnohem obtížnější, možné to ale je.

Nebankovní půjčky bez registru

Z nebankovních půjček, které se nezajímají o to, zada máte či nemáte zápis v registru dlužníků, je asi jeznámější Provident. Ale i v oblasti malých rychlých půjček do výplaty existují půjčky, které registry neprověřují. S registry nemusí být problém u společnosti Ferratum, nebo například u půjčky RealMoney.

Pozor na rizika

U SMS půjček bez registru ihned je ale potřeba dbát zvýšené opatrnosti. Mohou se totiž vyskytnou společnosti, které zneužívají toho, že jako žadatel se zápisem v registrech jste v nevýhodném postavení a často v zoufalé situaci a poskytnou Vám půjčku s velmi nevýhodnými podmínkami. Například takovou, kdy za každý den prodlení se splátkou půjčky zaplatíte stovky nebo tisíce korun navíc nebo Vás po pár dnech prodlení ihned pošlou do exekuce.

Důkladně čtěte smlouvu o půjčce

U SMS půjček bez registru je proto důležitější než jindy důkladně si přečíst smlouvu o půjčce - solidní společnost by smlouvu měla mít k dispozici na svých webových stránkách. Věnujte přečtení a porozumění smlouvy potřebný čas - můžete tím předejít ještě větším finančním problémům.


© 2016 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.