Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

ČSOB Autopůjčka

Článek ze dne 11.12.2014

Jak financovat nový automobil? Bez auta se dnes málokdo obejde a jednou za čas se zkrátka nové pořídit musí. Pokud nemáte na účtu dostatek peněz, můžete k financování vozu za výhodnějších podmínek využít ČSOB Autopůjčku.

Vaše žádost bude vyhodnocena v co nejkratším možném čase, aby se koupě příliš neprotahovala. V čem je tato půjčka jiná než ostatní, a co budete k jejímu získání potřebovat?Úvěr na nový i ojetý automobil

Především je nutno podotknout, že ČSOB Autopůjčku lze využít jak na nový, tak i na ojetý vůz. Jde o účelový úvěr, a ty jsou typické nižší úrokovou sazbou. Výhodný úrok se navíc po celou dobu trvání úvěru nemění. Co vás určitě potěší, je bonus v podobě nulových poplatků za sjednání a vedení půjčky.

Půjčka na dosah ruky

Proces získání ČSOB Autopůjčky je poměrně jednoduchý. Stačí navštívit kamennou pobočku ČSOB, na místě vyplnit formulář se žádostí a předložit dva doklady totožnosti. Vaše žádost bude posouzena okamžitě, a v případě schválení obdržíte potvrzení. Pokud by vám půjčka schválena nebyla, banka se vám bude snažit předložit jinou nabídku, která by mohla vašim záměrům pomoci. Předschválení úvěru proběhne do 24 hodin a vy získáte 2 měsíce na to, abyste si vybrali své nové auto.

Parametry Autopůjčky

Co je potřeba o této půjčce vědět? Její minimální výše je 100 000 Kč, splatnost trvá 1 rok až 6 let. Financovat díky ní můžete buďto nový automobil, nebo ojetý do 5 let stáří. Za příznivé ceny můžete získat u ČSOB i havarijní pojištění nebo povinné ručení.

Na co si dát pozor

U ČSOB si budete muset zřídit účet, z něhož budete hradit splátky. Peníze vám budou poslány na účet až na základě dokladu o koupi vozu, kterým může být nejen kupní smlouva, ale i faktura za rezervaci. ČSOB Autopůjčka v žádném případě neslouží k refinancování starých půjček, nedá se sjednat online, vždy musíte na pobočku, a nejsou u ní možné mimořádné splátky.

© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.