Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Půjčky na exekuci, půjčky dlužníkům

Půjčky na exekuci, půjčky dlužníkům

Článek ze dne 13.8.2014

Hrozí Vám nebo někomu blízkému exekuce majetku? Možná jste již dostali nejzazší termín do kdy je nutné zaplatit peníze, jinak Vás čeká exekuce. Exekuce zařízení jako elektronika, televize, vysavač a podobně možné nezpůsobí krizovou situaci, ale pokud jde o střechu nad hlavou, je to jistě velmi závažná situaci vyžadující neprodlené řešení.

Jaké řešení hrozící exekuce může být možné? Poskytuje někdo půjčku na exekuci?

Jak získat peníze na exekuci

První možnost, jak vyřešit exekuci, je získat finance od nějakého člověka, který Vám půjčí. Avšak tuto možnost byste asi neměli podstupovat pokud je nepravděpodobné, že mu budete moci brzy peníze vrátit. Druhé řešení je odprodání části majetku, avšak to je možná to, čemu se snažíte vyhnout.Třetí možnost je získání jakéhokoliv zaměstnání a nebo zakázky na nějakou službu. Internet je plný možností inzerovat, stačí do vyhledávače zadat slovo inzerát a slovo pro oblast inzerátu, například: "inzerát prodám klavír" a nebo přímo vyhledat poptávky na daný předmět a nebo službu. Čtvrtá věc, kterou můžete udělat pro zastavení exekuce je vzít si nebankovní půjčku na exekuci. O této možnosti bude pojednávat následující odstavec.

Jak získat půjčku na exekuci

Pokud Vám hrozí bezprostřední exekuce, je dost pravděpodobné že již máte nezaplacenou půjčku, proto získání další půjčky od banky nebude skoro určitě možné. V této situaci by vám měli pomoci soukromé firmy, které většinou neberou ohled na záznamy v registru dlužníků. Tato půjčka na exekuci je k dostání od nebankovní firmy i přesto, že nejste zaměstnaní a nebo nemáte ručitele. Ručitel je většinou vyžadován jen když si půjčujete vyšší finanční obnos. Firem, které půjčku na exekuci poskytnou je vyšší množství a internet je dobrý pomocník jak tyto firmy nalézt a porovnat.


Náš TIP: Informace o žádostech o půjčky na vyplacení exekuce naleznete na Maxi-Půjčky.cz
© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.