Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Inzerce půjček zdarma

Článek ze dne 18.1.2015

Inzerci půjček zdarma dnes sice můžeme nalézt bez problémů na internetu. Z nepžeberné nabídky internetových poskytovatelů půjček výbíráme tři inzerenty, kteří poskytují rychlé a dostupné nebankovní půjčky.

Ferratum.cz

První portál, o kterém si něco povíme, se jmenuje Ferratum.cz. Postup, jak získat půjčku až 3000 Kč je vlastně zcela jednoduchý. Na internetových stránkách společnosti si vyberete částku, kterou chcete půjčit, zadáte dobu splatnosti a potom vyplníte žádost o půjčku. Teď už nemusíte dělat nic, pouze počkáte na informační SMS o schválení, případně zamítnutí půjčky, která vám přijde do deseti minut. Pokud bude půjčka schválena, přijdou vám peníze na účet nebo složenkou. Dobré je vědět, že pro tento typ půjčky není používáno nahlížení do registrů a nepotřebujete ani ručitele. Jde vlastně o takovou zálohu před výplatou.Zaplo.cz

Vybavujete si reklamu, kde si zvířata půjčují od svého kamaráda a pak jim dojde, že si před výplatou lze půjčit i jinde? Ano? Jedná se o reklamu na portál zaplo.cz. Oproti prvně zmiňovanému serveru má tento provozovatel navrch v jedné podstatné věci, a to v částce, kterou si můžete vypůjčit. Pokud potřebujete více než tři tisíce, zaplo.cz nabízí půjčku do 5000 Kč. Postup jak si půjčit se dá opět shrnout do tří kroků. Nejdříve si zvolíte výši půjčky a dobu, jak dlouho jí budete splácet. Pro získání půjčky se musíte na portálu zaregistrovat, ale to vám zabere pouze pár minut. Když se zaregistrujete, tak už se pouze do svého účtu přihlásíte a potvrdíte v něm žádost o půjčku odesláním kopie svého občanského průkazu.

Pujckazdarma.cz

Podle názvu by vám do oka mohl padnout i portál pujckazdarma.cz. Zde si můžete půjčit až 4000 Kč. Doba splatnosti se zde pohybuje od jednoho do 30 dnů, což je u těchto půjček běžné. A kdy dostanete peníze na účet? Obvyklá doba je 30 minut, takže s penězi můžete začít hospodařit téměř ihned. Sjednání půjčky zde funguje tak, že si vyplníte formulář a následně budete kontaktován operátorem společnosti, se kterým se dohodnete na detailech. Pokud se vám tedy v průběhu sjednávání půjčky nebude něco líbit, můžete žádost ještě odvolat. Vyplněním kontaktního formuláře se tedy k ničemu nezavazujete.© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.