Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Slevomat - dovolená u moře 2013

Článek ze dne 1.3.2013

Jak budete trávit letošní dovolenou v roce 2013? Budete ji trávit v práci, a nebo snad prací na domě, bytě, na zahradě? Vydáte se letos na stejné místo v České republice? A nebo pojedete na známé místo do zahraničí?

Možná se vám osvědčila dovolená u moře a budete chtít opět k moři. Každý člověk by rád získal tu nejzajímavější cenu zájezdu a díky internetu je opravdu možné mnoho nabídek porovnávat a vybírat ty nejvýhodnější ceny. A tak můžete pořídit například se slevovým serverem Slevomat dovolenou u moře opravdu levně.


Dovolená u moře 2013 se slevou přes Slevomat

Jedním z portálů kde se můžete informovat o nabídkách dovolené u moře v roce 2013 je třeba Slevomat. Cestovní kanceláře a další inzerenti zde publikují své akční nabídky a možná zde najdete i dovolenkovou destinaci, do které chcete zamířit. Možná zde naleznete zájezd k moři se slevou až 50%.

Objednání zájezdu přes populární Slevomat funguje tak, že zaplatíte bankovním převodem a nebo kreditní kartou. Následně po zaplacení a obdržení platby vám Slevomat poskytne slevový kupón. Tento kupón si vytisknete a předložíte cestovní kanceláři. Následně dojde k objednávce zájezdu a uplatnění slevy až do výše cca 50%.

Zájezd k moři na týden s polopenzí

Příkladem nabídky zájezdu k moři od Slevomatu je například tato: 8 dní u Jaderského moře včetně polopenze. Jde o pobyt pro jednu osobu v letovisku Novi Vinodolski. Ubytování je tedy počítáno na 8 dnů a celkem 7 nocí. Ubytování je v dvouhvězdičkovém skromném, ale dostačujícím hotelu a velmi blízko čisté oblázkové pláži označené modrou vlajkou kvality.

Velkou výhodou zájezdů all in one typu je také zahrnuté jídlo každý den. Jídlo je dostupné 7x formou švédských stolů. Tedy na výběr je z více jídel a více surovin. Cena po slevě činí méně než 6 tisíc korun a zahrnuje i pobytovou taxu a pojištění cestovní kanceláře proti úpadku. Pro přesné a aktuální informace se informujte konkrétně u cestovní kanceláře.


© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.