Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Půjčky České spořitelny – ČS půjčky

Půjčka České spořitelny

Článek ze dne 17.8.2014

Silná banka poskytuje také skvělé půjčky. Každý občan České republiky, který dovršil 18 let a má příjem ze zaměstnání má nárok na získání vysoké finanční částky. Půjčky České spořitelny dosahují řádově milionů korun. Pokud chcete půjčku ihned a bez udání důvodu, můžete čerpat až 600.000 Kč. Nemusíte být ani klientem banky a ani si nemusíte účet zakládat. Čerpat peníze můžete v hotovosti nebo převodem na váš účet v jiné bance.

Pevný úrok

Půjčky České spořitelny jsou stabilní a nemění se během splácení úvěru. Po celou dobu tak znáte výši splátky, protože procentní sazba úroku zůstává stále stejná. Tím máte jistotu splacení. A přestože se peníze stále znehodnocují inflací, vy platíte bez ohledu na stav ekonomiky a vývoj kurzu koruny. Jistota pevného úroku je tak silnou stránkou půjčky České spořitelny, a proto se stále zvyšuje zájem o tento produkt.

Půjčka přes internet

Žádost o tuto skvělou půjčku můžete podat a vše vyřídit přes internet. V klidu domova si promyslíte svoje spojenectví se stabilní a největší českou bankou, která vám půjčí až 600.000 Kč. Tak vysokou částku bezúčelového úvěru nenabízí téměř žádná finanční instituce. K tomu získáváte mnoho možností pojištění půjčky pro ztrátu zaměstnání nebo dočasný výpadek příjmů. Výhodný je také nízký úrok, který znamená například půjčení 100.000 Kč za 1.940 Kč na 7 let. Proč si nezajistit rychlé prostředky za tak výhodných podmínek?

Půjčka bez ručitele

Skvělé půjčky České spořitelny znamenají finanční klid a jistotu. Nejsou vázány na žádné podmínky, které by skrytě znemožňovaly nebo zdražovaly poskytnutí úvěru. Půjčky České spořitelny znamenají dostatek peněz bez zbytečných starostí, bez shánění ručitelů, zástav nebo zajištění majetkem. S takovým produktem můžete ihned splnit přání sobě nebo svým blízkým nebo rozmnožit peníze podnikáním.


© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.