Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí 50 000 Kč

Článek ze dne 10.1.2015

Půjčování peněz je dnes běžné asi jako kupování chleba. Tomu jsou samozřejmě přizpůsobeny i služby jejich poskytovatelů. Právě proto naleznete na českém trhu celou řadu možností. Pojďme se podívat, z čeho lze vybírat v oblasti úvěrů typu nebankovní půjčky až 50 000 Kč.

Kdo mi půjčí?

Pojďme se nyní seznámit se čtveřicí možností nebankovních společností, které vám půjčí až 50 000. První společností je Pronto Půjčka. Ta půjčuje peníze ve výši od 5 000 do 50 000 Kč. Doba splatnosti půjčky je od 12 do 48 měsíců. Stačí zde prostřednictvím webových stránek vybrat poptávaný produkt a objednat jej. Půjčka je poskytována bez skrytých poplatků, nutnosti ručení či bez nahlížení do registru dlužníků.Další půjčkou je Petrova Půjčka. Ta nabízí peníze lidem ve věku od 18 do 65 let. Po vyplnění online žádosti žadatel jen čeká na ověření a poté letí peníze na jeho bankovní účet. Půjčka je poskytována bez nutnosti ručení.

Door Financial je další alternativou v oblasti půjček. Můžete si půjčit až 50 000 ihned a bez průtahů. Půjčku je možné splácet až 56 týdnů. Není třeba ručitele ani ručení vlastním majetkem.

Facepůjčka od Cresco Group nabídne půjčku od 10 do 150 tisíc korun. Tento finanční obnos je možné splácet 12 až 84 měsíců. Právě proto se stává velmi zajímavou alternativou pro půjčení.

Jedná se pouze o malou část možností půjček na českém internetu. Když budete hledat na různých srovnávačích půjček, jistě najdete tu, která je pro vás optimální.


Na co si dávat pozor

Každá půjčka je riziková, ale mnohým rizikům lze předejít zodpovědným přístupem. Zejména je potřeba vyvarovat se splácení jedné pohledávky jinou. Při tomto počínání se velmi snadno dostanete do problémů, které můžou znamenat fatální následky, jako je například osobní bankrot nebo exekuce.

© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.