Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

Článek ze dne 2.6.2013

U SMS půjček soukromníci / firmy potřebují nějak ověřit totožnost žadatele o SMS půjčku. Proto například stanoví povinnost žadatele o půjčku odeslat ověřovací poplatek 1 Kč na jejich bankovní účet.

Tím si ověří, že jméno žadatele o půjčku souhlasí se jménem majitele bankovního účtu. V důsledku konkurence mezi poskytovateli malých rychlých půjček ale některé společnosti od nutnosti zaslání 1 koruny upouštějí a v dnešní době je možné najít také "SMS půjčku bez 1 Kč" - tedy takovou půjčku, u které není potřeba ověřovací poplatek zasílat.

Příkladem takovéto půjčky je půjčka od společnosti Crediton.cz, ale na internetu lze najít i řadu dalších nebankovních firem, které registrační poplatek nevyžadují.

Ověření že půjčka je opravdu bez poplatků

Měli byste najít již na první stránce a nebo na dalších stránkách výsledků hledání některé firmy, které SMS půjčky bez příjmu poskytují. Pravděpodobně byste měli vybrané firmy ještě kontaktovat a odeslat jim například předem připravenou identickou zprávu - email s dotazem jak je to s poplatky, zda se platí nějaký ověřovací poplatek, poplatek předem za půjčku a podobně. Zeptejte se rovnou i na další podrobnosti abyste si ušetřili čas.

Nalezení firmy bez poplatku za SMS půjčku

Výše uvedeným způsobem byste mohli přijít na jednu a nebo více společností, které vám poskytnou peníze bez poplatků předem. SMS půjčka však stejně možná bude potřeba nějak ověřit - že jste skutečně ten člověk, který o půjčku žádá, aby firma neposkytla peníze někomu jinému než koho má zaevidovaného. Obvykle je "esemes půjčka" bez dokládání příjmu poskytována opravdu bez potvrzování příjmů. Je to umožněno asi také proto, že SMS půjčky jsou poskytovány na nižší částky a firma tak investuje jen peníze, které si může dovolit ztratit.


Náš TIP: Informace o žádostech o půjčky na vyplacení exekuce naleznete na Maxi-Půjčky.cz
© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.