Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

SMS půjčky do výplaty

Článek ze dne 17.4.2013

Jistě se vám už někdy stalo, že se vaše zdroje financí povážlivě ztenčily, a do výplaty bylo ještě daleko. Taková situace může nastat poměrně snadno, pokud nemáte dostatečné rezervy a přijdou neočekávané výdaje.

Pokud potřebujete překonat krátkodobý finanční nedostatek, a nikdo z okolí vám nemůže půjčit, obraťte se na nebankovní společnosti. Oblíbeným produktem jsou SMS půjčky do výplaty, vyřízení rychle a jednoduše.

Když klasický úvěr nepřipadá v úvahu

V situaci krátkodobého finančního nedostatku není klasický úvěr rozumným řešením. Nižší částku vám banka nepůjčí, a je pravděpodobné, že ani nesplníte potřebné podmínky. SMS půjčky do výplaty neboli mikropůjčky se splácí většinou v jedné jediné splátce a poskytnou vám několik tisíc korun pro nezbytné výdaje.Půjčka vyřízená za pár minut

Specifikem SMS půjček do výplaty je právě jejich bleskové vyřízení. Na peníze nebudete muset dlouho čekat, maximálně několik hodin. Mikroúvěr vyřídíte do 10 minut a bude vám k tomu stačit počítač nebo mobilní telefon. K vyplnění žádosti využijte formulář na webu společnosti, ten vám zabere pár minut a jedná se pouze o nezbytné údaje, žádné zbytečnosti. Poté počkáte na schválení půjčky a odeslání peněz na váš účet.

Několik tisícovek většinou postačí

SMS půjčka do výplaty vám poskytne maximálně 10 000 až 15 000 Kč. To ale většinou bohatě stačí pro překonání nejhoršího období, než přijdou peníze z práce, brigády, důchod, mateřská nebo sociální dávky. Splacení bývá nastaveno individuálně, většinou od 2 do 30 dní.

Pro koho jsou mikropůjčky určeny

Koncept „finských půjček“ vznikl v severní Evropě a stal se oblíbeným i v mnoha dalších zemích. Mikropůjčky jsou oblíbené zejména u lidí s nepravidelným příjmem, studentů, nezaměstnaných nebo žen na mateřské dovolené. Většinou nemusíte dokládat výše příjmů, nenahlíží se do registrů dlužníků a není třeba ručitel. Každou půjčku, i tuto, je ale potřeba si dobře rozmyslet, v případě nesplácení hrozí sankce.

© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.