Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Dostupná půjčka Zaplo

Článek ze dne 25.7.2015

Finanční služby společnosti Zaplo Finance nabízí velmi jednoduchý přístup k penězům. Půjčit si je opravdu snadné a rychlé.

Je možné půjčit si až 12 500 Kč. Splatnost je individuální. Je možné půjčku splatit za týden nebo až za třicet dní. Jedná se o krátkodobou půjčku. Při prvním půjčení je půjčka zdarma. Další půjčky pak podléhají vysokou roční úrokové sazbě. Ta se pohybuje okolo 250 %. Vše se dá na webu Zaplo.cz najít a podrobně projít vše potřebné.

Jak si půjčit

Získání půjčky u Zaplo.cz je opravdu jednoduché. Stačí se na webu zaregistrovat. Poté je možné si zapůjčit 5000 Kč. Ty budou odeslány do 15 minut od zapůjčení. Při včasném splacení je možné půjčit si více než při první operaci. Je důležité půjčky včas splácet, v opačném případě se totiž objevují poměrně vysoké sankce. Půjčku je též možné odložit. Tato operace je samozřejmě zpoplatněna.

Kdy půjčku Zaplo využít?

Tato půjčka se hodí například jako půjčka před výplatou. Na konci měsíce se může jednoduše stát, že nebudete mít dost peněz na nákup důležitých věcí. Je však důležité mít pravidelný příjem a vědět, že jste schopni takovou půjčku splatit. Rozhodně půjčené peníze nepoužívejte ke splacení jiných pohledávek.© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.