Důležité! Tyto stránky vznikaly v minulosti. Vzhledem k rychlosti vývoje na finančním trhu je možné, že web již obsahuje ne zcela aktuální informace. Děkujeme za pochopení!

Půjčka EveryDay Plus - více nez mikropůjčka

Článek ze dne 15.12.2014

Půjčka EveryDay Plus má obdobné znaky jako většina českých nebankovních půjček. Je tu však jeden zásadní rozdíl, kvůli kterému byste ji mohli na poměrně přesyceném trhu zvolit jako ideální volbu. Funguje totiž obdobně jako revolvingový úvěr, a tak přináší možnost čerpat peníze postupně.

Jak to funguje?

Stačí se na webu společnosti registrovat a poté vyplnit formulář. Poté se žádost dostane o ověření, která proběhne v řádu desítek minut. Poté jsou vám peníze připsány na účet. Postupně je můžete čerpat, přičemž platíte úrok 20 % z půjčené částky.


Maximální možnou částkou, kterou si lze půjčit, je 12 000 Kč. Tento úvěr je tedy vhodný pro krátkodobé financování, například jako půjčka před výplatou. Příjemná je možnost předem si zvolit výši splácené částky a dobu splácení. Nejnižší možná měsíční splátka je 300 Kč. Hranice minimální splátky činí jednu třetinu půjčené částky. Z důvodu poměrně specifické povahy tohoto úvěru činí doba splatnosti 45 dnů.

V případě, že vám nestačí výše vašeho úvěru, není v tom problém. Stačí jen o navýšení zažádat. V případě, že je navyšovaná částka větší než 2 000 korun, je nutné zaslat poštou podepsanou smlouvu o revolvingovém úvěru.

Na co je nutno pamatovat?

Pokud žádáte o půjčku EveryDay Plus je nutné uvědomit si některé požadavky, které tento úvěr na žadatele klade. Abyste dosáhli na tento úvěr, je nutné být plnoletý a prokázat pravidelný měsíční příjem. Také byste neměli mít po splatnosti zavazky u jiných společností.

Díky nízkým částkám není doba splatnosti nikterak dlouhá, nicméně i tak je nutné úvěr splácet řádně a včas. Právě z tohoto důvodu není radno půjčovat si v případě, kdy si nejste jisti, že půjčku nebudete schopni včas splatit. V žádném případě nepoužívejte tento úvěr jako záplatu jiné pohledávky, tímto postupem svoji situaci nevyřešíte.

© 2015 SMS-půjčka-10000-bez-registru.cz, všechna práva vyhrazena.

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Web slouží jako zdroj rad a informací, jež byly shromážděny z různých zdrojů.